Kontakt

Adresa Lesního klubu Bezinka
Palkovice – Osada 886
739 41

Provozovatel: Otevřený rodič, z.s.
Právní forma: spolek
IČ: 01173227

Kontaktní email: skolka.bezinka@email.cz
Kontaktní osoba: MVDr. Ivana Cviková, koordinátorka

Jak se k nám dostanete?

Nenechte se odradit, že Bezinka není přímo vedle vašeho domu. Věříme, že najdete cestu, jak společně udělat dovážení dětí do školky šetrné, jak k Vám, tak třeba i k přírodě. Maximálně podporujeme spolujízdy dětí autem ze stejných míst bydliště.

Všechny uvedené trasy lze zvládnout i na kole. :-)

Autem:

Jako výchozí bod jsme zde zadali Tesco. Od Tesca sjedete na hlavní silnici směr Příbor. Po výjezdu z FM nepojedete ale po nové R48, ale poračujete po staré silnici směr Zelinkovice. Před obcí Zelinkovice odbočíte vlevo směr Palkovice a pojedete stále rovně (ne k Aquaparku), cestou podél lesa, přehradu budete mít po levé straně. Když minete konec Zelinkovic a začátek Palkovic, pojedete ještě kousek po hlavní silnici, záhy se silnice zvedá do kopečka a vpravo od něho už uvidíte jurtu a hromadu dětí. Parkoviště je na pozemku. Délka trasy 8 km.

MHD:

Varianta 1: Autobusová zastávka (Palkovice, Stará Osada) je cca 100 m od Bezinky!!!  Tak zastavuje linka 16 MHD FM, příjezd 8.03, 13.23, 14.51,16.28.

Druhou variantou je autobusu č. 5, vystoupíte na zastávce Místek, Olešná a kolem přehrady nebo po hlavní silnici půjdete směr Palkovice. Když minete konec Zelinkovic a začátek Palkovic, půjdete ještě kousek po hlavní silnici, záhy se silnice zvedá do kopečka a vpravo od něho už uvidíte jurtu a hromadu dětí.  Délka trasy 1,7 km.

Autobusem:

Vystoupíte z autobusu (FM – Lhotka, Kozlovice, Horní Bečva, jezdí často) zastávka Palkovice, Baráková Bouda, z hlavní silnice odbočíte vpravo a půjdete stále rovně (dost se klikatí), kolem restaurace Muroňka, nahoru do kopce, na něm vpravo mírně z kopečku a pak zase do kopečku a vyjdete v Palkovicích na Osadě. Přeběhnete pole a jste u nás. Délka trasy 2,4 km.