Palkovice

Adresa Lesního klubu Bezinka:  Palkovice – Osada,  739 41

Kontaktní osoba: Ivana Cviková, ředitelka – ivana@lkbezinka.cz

Provozovatel: Otevřený rodič, z.s.
Právní forma: spolek
IČ: 01173227

Jak se k nám do Palkovic dostanete?

GPS: 49.6518678N, 18.3082161E (nejblíže je dům Palkovice 781)

Nenechte se odradit, že Bezinka není přímo vedle vašeho domu. Věříme, že najdete cestu, jak společně udělat dovážení dětí do školky šetrné, jak k Vám, tak třeba i k přírodě. Maximálně podporujeme spolujízdy dětí autem ze stejných míst bydliště. Všechny uvedené trasy lze zvládnout i na kole. 🙂

Autem:

Do navigace si můžete dát Palkovice 355, což je od nás nejbližší dům.

Jako výchozí bod jsme zde zadali Tesco. Od Tesca sjedete na hlavní silnici směr Příbor. Po výjezdu z FM nepojedete ale po nové R48, ale poračujete po staré silnici směr Zelinkovice. V Zelinkovicích u autosalónu Honda odbočíte vlevo směr Palkovice a pojedete stále rovně (ne k Aquaparku), cestou podél lesa, přehradu budete mít po levé straně. Když minete konec Zelinkovic a začátek Palkovic, pojedete ještě kousek po hlavní silnici, záhy se silnice zvedá do kopečka a vpravo od něho už uvidíte jurty.   Parkoviště je na pozemku. Délka trasy 8 km.

Autobusem:

Varianta 1: Autobusová zastávka (Palkovice, Stará Osada) je cca 100 m od Bezinky!!!  Tak zastavuje linka 16 MHD FM, příjezd 8.03, 13.23, 14.51,16.28.

Varianta 2: Vystoupíte z autobusu (FM – Lhotka, Kozlovice, Horní Bečva, jezdí často) zastávka Palkovice, Transformátor. Přejdete mostek u kontejnerů a jdete stále po hlavní kolem veterinární ordinace, ranče Myšák, kolem dalších kontejnerů, dále směrem k přehradě Olešná až po levé straně před koncem obce uvidíte jurty. Délka trasy 1,8 km.

Varianta 3: Autobusová linka č. 5, vystoupíte na zastávce Místek, Olešná a kolem přehrady nebo po hlavní silnici půjdete směr Palkovice. Když minete konec Zelinkovic a začátek Palkovic, půjdete ještě kousek po hlavní silnici, záhy se silnice zvedá do kopečka a vpravo od něho už uvidíte jurtu a hromadu dětí.  Délka trasy 1,7 km.