BEZINKOVÉ LETNÍ TÁBORY 2018

Přihlašujte se, prosím, zde: http://goo.gl/forms/bce4pd40tY

S Ferdou do mravenčího světa
Haló, haló … děti? Jste tady? Na vědomost se dává, že Ferda – známý vynalézavý a chytrý dobrodruh dorazil k nám do Bezinky a bude nás provázet celý týden mravenčí cestou, lesem i loukou. Kdo jiný než Ferda by mohl vědět o užitečných  mravencích více! Zcela určitě v lese potkáme  Brouka Pytlíka, vždy skvěle upravenou Berušku a ostatní Ferdovy kamarády z hmyzího světa. Naučíme se spolupracovat jako mravenci, možná budeme muset bojovat a třeba se v mravence i na chvíli proměníme. Lesní mraveniště je jedinečný svět, tak neváhejte a račte vstoupit! 
Týden s Mauglím
Pojďte s námi za dobrodružstvím do Indické džungle, kde je malý Mauglí vychován smečkou vlkou a moudrým černým panterem Baghírou. Společně s Mauglím tu džungli prozkoumáme, zaplaveme si v řece s medvědem Balůem, prozkoumáme starý chrám a zjistíme jak moc se liší lidoopi od lidí a společně pomůžeme Mauglímu porazit tygra lidojeda – zlého Šerchána. A nakonec se spolu s Mauglím vrátíme do civilizace, abychom použili vše, co jsme se naučili.
Putování s Malým princem
Pojďte si vychutnat putování po planetách blízkých i vzdálených plných zvláštních setkání, postavme spolu letadlo a ztroskotejme v poušti, ochočme si lišku, malujme a rozpoznejme v kresbách to, co vidí dětské oči plné fantazie…

S Astrexim a Obelixem za starými Kelty
S dvěma udatnými bojovníky se nejednou postavíme Římanům, prožijeme příběhy přátelství i atmosféru pravých rvaček, poradíme se u druidů v kamenné svatyni, zastavíme se v dobách, kdy vše v přírodě bylo živé a zároveň síla svalů vládla světu…holky, nebojte se, i vy zde máte důležité místo, třeba coby věštkyně:)

Přihlašujte se, prosím, zde: http://goo.gl/forms/bce4pd40tY