BEZINKOVÉ LETNÍ TÁBORY 2019

Přihlášky, zde: http://goo.gl/forms/bce4pd40tY

Dobrodružství s včelkou Májou 
Bzzz, bzzz…… Jé, ahoj děti! Ano to jsem já , Mája!
Kamarádi, srdečně vás zvu na dobrodružný týden, který si náramně užijeme. A musím se zeptat. Sledovali jste už někdy včely na louce nebo poblíž včelího úlu a ptali se sami sebe, kdo jim velí? Včelí královna, nebo někdo jiný? A co všechno musí včely udělat, než vyrobí med? Kdo je v hmyzím světě kamarád a kdo nepřítel včeliček? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, tak se na vás budu v červenci moc těšit. To přísahám na včelí srdce, které je uloženo na neobvyklém místě. A víc, už ani bzzz.

Plavba s Robinsonem Crusoe – termín od 19.8. OBSAZEN

Hej hola plavčíci, právě sháníme posádku na naši loď. Budou se hodit šikovné ruce, hbité nohy, ostříží zrak, bystrý rozum, chuť do dobrodružství a týmový a přátelský duch, protože jako správná posádka potáhneme samozřejmě za jeden provaz! Věříme v mírné počasí, dobrý vítr, klidnou plavbu a přízeň osudu, ale znáte to, dobrý námořník musí být připraven na vše! Kdybychom čirou náhodou museli zůstat na pustém ostrově, určitě si v roli trosečníků poradíme a zpět se navrátíme – stejně jako náš dávný přítel Robinson Crusoe. 🙂  Plavbě zdar!

Cesta do Středozemě s Hobitem – OBSAZENO

Vítejte na cestě za pokladem trpaslíků pod bájnou horou osudu, který střeží drak Šmak. Na naší cestě nás čekají kouzelné chvíle v domečcích hobitů nebo lesích, kde potkáme elfy, kteří nás naučí střílet z luku. V dolech na nás čekají nástrahy, kde kromě trpaslíků najdeme možná i něco více. Dojde i na bitvu se skřety, ale nebojte, máme na pomoc čaroděje Gandalfa a skvělé přátelé bojovníky. Děkujeme J.R.R. Tolkienovi za objev Středozemě!
Mauglího dobrodružství – OBSAZENO
Přijměte s námi pozvání na týden inspirovaný příběhem Mauglího, kdy se budeme potkávat v indické džungli s různými zvířaty, mluvit zvířecí řečí, které lidé nerozumí a řešit mnohé situace během her po celý týden. Námětem nám bude 15 povídek Rudyarda Kiplinga, za které v roce 1907 dostal Nobelovu cenu za literaturu. Těšte se!