Dnes je první Bezinkový den tohoto školního roku

5.9. 2016
Tak nám to dnes v Bezince vypuklo. Lehce jsme posunuli začátek, protože jsme chteli byt perfektne pripraveni. A nekriticky myslim, ze jsme. 🙂
Hlavne zase vidim a s radosti sleduju, jak mame uzasne a nadsene pedagogy, coz je z mého pohledu to nejdulezitejsi. O pedagozích jsem mela prilezitost dnes trochu premyslet, když jsem jela autem, a po chodniku sly deti z klasicke skolky ve dvojstupu a vedle nich klopýtala pani učitelka na 15 cm podpadcich a chvili pote, když se jdu podivat k nam, tak pedagožky s dětmi zrovna lezou do kompostu pozorovat slimáky. 🙂 Trochu jiné světy. Každý at si vybere, který mu je blizky.
Také je dnešní den prvním dnem našeho dalšího vývoje a rozvoje Bezinky. Skoláci již nejsou v areálu v Palkovicích, ale našli jsme pro ně úžasné zázemí na Ostravici. Je to chata Ostrá, dokonale pripraveny dům, vcetne moznosti prespavani (coz hned první den vyuzije 10 deti), v nadhernem miste ,s dokonalými vyhledy (viz foto) a hromadou moznosti. http://www.chata-ostra.cz/.
Díky všem lidem a okolnostem, kteří nás k chatě dostali, díky za velmi vstřícného majitele.
Tak ať máme hezký školní rok!
Iv.img_1441
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Ivana Cviková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.